طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای

تحلیل برند و انتخاب یک نقشه تمایز، وقتی با قوانین اثر گذار روانشناسی ( مانند اصول گشتالت) و زیباشناسی تلفیق می گردد می تواند یک لوگوی بی نظیر به وجود آورند که سال ها در ذهن مخاطبان هدف بماند و بفروشد. در گروه خلاق ما تبعیت از این قوانین و ایده پردازی بر مبنای این اصول امری روتین و پیشفرض تلقی می گردد. لوگو شما تنها سرمایه به جا مانده در ذهن مخاطبان از برند شما است. طراحی لوگو بر مبنای اصول برندسازی، برند را معتبر تر نشان می دهد و باعث افزایش اعتماد مخاطبان هدف می شود.

طراحی لوگو چیست؟

طراحی لوگو چیست؟ روش های مختلف برای طراحی یک لوگوی اختصاصی شامل چه مواردی است ؟ داشتن یک لوگو تا چه اندازه ای می تواند در برندینگ کسب و کار شما تاثیر گذار باشد؟ مهمترین مزیت داشتن لوگوی اختصاصی چیست؟ برای سفارش طراحی انواع لوگوهای مختلف چقدر باید هزینه کرد؟ آیا شما نیز به دنبال بهره مندی از خدمات طراحی لوگو به قیمت مناسب هستید؟ با ما همراه باشید، در این بخش در نظر داریم صفر تا صد طراحی انواع مختلف از لوگوها را مورد بررسی قرار داده  و راهنمایی کامل ارائه دهیم. با ما یک قدم از رقبای خود جلو خواهید بود.
به منظور بهره مندی از خدمات طراحی لوگو حتما مراکز و شرکت های معتبر را انتخاب کنید تا بتوانید از کیفیت نهایی مطمئن باشید، هر گونه ندانم کاری و سهل انگاری می تواند کیفیت لوگوی طراحی شده را به باد دهد. شرکت های مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند، البته سودجویان بسیاری نیز هستند که با به کارگیری روش های مختلف برای طراحی یک لوگو به دنبال فریب افراد هستند. به همین دلیل انتخاب یک شرکت معتبر برای بهره مندی از خدمات یاد شده، ضروری است. لوگو که از آن در بسیاری از مواقع به عنوان آرم یا نشان واره نیز یاد می شود، توانسته است تاثیر بسیار زیادی در برندینگ داشته باشد. 

 

کاربرد لوگو چیست؟

مهمترین کاربرد لوگو چیست ؟ لوگو به عنوان یک نماد برای کسب و کار، می تواند با متمایز نشان دادن یک شرکت، اثرات مطلوبی داشته باشد. همه ی کسب و کارها به دنبال آن هستند با افزایش کیفیت محصولات و خدمات، بتوانند توجه مشتریان خود را به دست آورده و میزان فروش بالایی داشته باشند. برای این امر برندینگ از تاثیر بسیار مهمی برخوردار است. شما با دیدن یک لوگو به راحتی می توانید به یک برند خاص را به یاد بیاورید. یک تصویر یا طراحی خاص به راحتی در ذهن مخاطب ماندگار می شود. به همین دلیل در برندینگ به کارگیری یک آرم اختصاصی، اهمیت زیادی دارد. لوگویی که انتخاب می شود باید به گونه ای طراحی گردد که یک پیام مطلوب را در اختیار مخاطب قرار دهد. پیچیدگی بیش از حد نه تنها لوگوی طراحی شده را جذاب و عجیب نشان نمی دهد، بلکه از کارایی آن می کاهد.
اگر تجربه و تخصص لازم برای به کارگیری روش های مطلوب به منظور طراحی لوگو را ندارید، حتما با افراد و کارشناسان کاربلد در این زمینه در تماس باشد و از خلاقیت آنها بهره مند شوید. قرار است یک بار به منظور طراحی یک لوگوی اختصاصی هزینه کنید. به همین دلیل لازم است همه ی باید و نبایدها را به طور جدی در اولویت قرار گیرد. اشکال مختلف و رنگ ها بیشتر در ذهن افراد ماندگار هستند.

 

کاربرد لوگو چیست

 

اهمیت طراحی حرفه ای لوگو در کسب و کار و موفقیت برند

اهمیت طراحی لوگو در سال های اخیر به مقدار زیاد افزایش یافته است. امروزه شرکت ها بیشتر به دنبال برندینگ و جلب توجه مخاطبان هستند. در حال حاضر برای فروش یک محصول یا ارائه ی خدمات خاص، شرکت های مختلفی با استانداردهای گوناگون فعالیت دارند. شما در صورتی می توانید موفق شوید که همه ی دستورالعمل های لازم را به خوبی دنبال کنی و. توجه کافی به مباحث برندینگ داشته باشید. باید با انتخاب راهکارهای مختلف متمایز باشید، در این صورت است که به راحتی توجه مخاطب را به سوی خود جلب می کند. یک لوگوی حرفه ای در برندینگ می تواند به راحتی ارزش و اعتبار کسب و کار شما را افزایش دهد. 
مجدد تکرار می کنیم هدف از طراحی یک لوگوی حرفه ای، طراحی یک لوگوی پیچیده نیست. به لوگوی ارائه شده توسط شرکت های معتبر مانند اپل، مک دونالد و ... توجه کنید. آیا لوگوی انتخاب شده توسط این شرکت های پیچیدگی خاصی دارد؟ نه خیر. یک لوگوی حرفه ای در عین ساده بودن می تواند اطلاعات مفیدی در اختیار مخاطب قرار دهد. یک لوگوی حرفه ای باید به گونه ای خلاق و ساده باشد که بتواند در ذهن مخاطب بماند.

نکات مهم در طراحی لوگو حرفه ای

یک لوگوی اختصاصی می تواند کسب و کار شما را حرفه ای جلوه دهد. همین اکنون به اطراف خود نگاه کنید، حداقل چندی لوگو خواهید دید. دلیل اصلی که بسیاری از کمپانی ها به دنبال استفاده از لوگو هستند این است که این نوع از نشان واره  ها، خدمات ارائه شده توسط یک شرکت را متمایز نشان می دهد. لوگو سبب می شود شرکت شما به راحتی و آسانی در ذهن مخاطب ماندگار شود و این امر یک امتیاز بسیار مطلوب برای برندینگ می باشد.
شرکت و کسب و کار شما قرار است با همین نشان وار در ذهن افراد بماند. با طراحی لوگو می توانید نام و اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید. این امر در مرحله ی بعدی می تواند در جذب مخاطبان جدید  نیز بسیار موثر باشد. لوگو به عنوان مهمترین ابزار هویت یک کسب و کار توانسته است جایگاه ویژه ای به دست آورد. یک  آرم یا نشان واره ی خوب و مناسب می تواند به راحتی در پیشرفت کسب و کار شما  تاثیر گذار باشد.

 

اهمیت طراحی لوگو

 

عوامل موفقیت در طراحی لوگو حرفه ای

اگر لوگوی طراحی شده به گونه ای جذاب  باشد، به راحتی می تواند توجه افراد را به سوی خود جلب کند. یک لوگوی حرفه ای انتظارات یک شرکت را نشان می دهد. اگر خلاقیت کافی در طراحی آن به کار نرود در این صورت نمی توانید از طریق برندینگ در ذهن مخاطب بمانید. پس اقدامات طراحی لوگو  را به افراد کاربلد و کاردان بسپارید تا بتوانید از کیفیت نهایی راضی شوید. اهمیت طراحی لوگو حرفه ای،  برای افزایش اعتبار یک کسب و کار بر کسی پوشیده نیست. ما برای اینکه بتوانید در بین رقبای خود پیروز شویم لازم است  برندینگ را در اولویت قرار دهیم. طراحی یک لوگوی شیک در این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است. یک لوگوی تاثیر گذار باید ویژگی های خاصی داشته باشد که از مهمترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:
•    سادگی لوگو و نشان واره 
•    زیبایی خاص
•    انعطاف پذیر بودن
•    منحصر به فرد بودن
•    گویا بودن
•    داشتن رنگ مناسب
•    متناسب بودن با کمپانی
•    قابل استفاده در بخش های مختلف
توجه به این نکات می تواند در طراحی  لوگو تاثیر بسیار مطلوبی داشته باشد. امروزه افراد کاربلد در این حوزه از تکنیک های خاصی برای طراحی یک آرم یا نشان واره استفاده می کنند. به همین دلیل تاکید ما آن است اقدامات مربوط به طراحی یک لوگوی اختصاصی را به افراد کاربلد بسپارید تا بتوانید یک لوگوی حرفه ای به دست آورید. در غیر این صورت قادر نخواهید بود از مزیت لوگوی طراحی شده به خوبی بهره مند شوید.

انواع طراحی لوگو

انواع طراحی لوگو چیست؟ لوگوی طراحی شده با توجه به فاکتورهای مختلف می تواند در دسته بندی های گوناگون طبقه بندی شود. یک لوگو میتواند ترکیبی از اعداد، حروف و نشانه های خاص باشد. طراحی لوگو و توجه به نوع کسب و کار از اهمیت زیادی برخوردار است. لوگوی طراحی شده باید نمادی از شرکت و کمپانی شما باشد. دسته بندی های مختلفی برای لوگو موجود است. به طور کلی هر آرم یا نشان واره را می توان در 4 دسته ی زیر طبقه بندی کنیم :

•    طراحی لوگو تصویری ( به عنوان مثال لوگو شرکت اپل ) 
•    لوگو تایپ (به صورت لوگو شرکت کوکاکولا )
•    مونوگرام ( مانند لوگو شرکت هوندا ) 
•    لوگو ترکیبی (به عنوان مثال لوگو شرکت ایران خودرو )
•    طراحی لوگو اسم 
مخاطبان شما هر روز صد ها لوگو در اطراف خود مشاهده می کنند، زیرا امروزه شرکت ها اهمیت ویژه ای به طراحی لوگو و برندینگ دارند. یک کسب و کار برای اینکه بتواند پیشرفت کند باید از المان های روز برای جلب توجه مشتری و فروش بیشتر استفاده کند. در غیر این صورت در کوتاهترین مدت زمان، ارزش و اعتبار خود را از دست داده و به راحتی کنار گذاشته می شود.

 

عوامل موفقیت در طراحی لوگو حرفه ای

 

تاثیر طراحی لوگو در معرفی برند

طراحی لوگو در برندینگ یکی از مهمترین نکاتی است که باید کسب و کارها در نظر بگیرند. مخاطبان شما روزانه با برند و کمپانی های مختلف روبرو می شوند و نمی توانند همه  آنها را به یاد داشته باشند. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که همه ی اطلاعات مربوط به کمپانی شما در ذهن مخاطب بماند ولی یک لوگو یا یک آرم ساده و جذاب به راحتی می تواند توجه مشتریان را جلب کند. اگر به دنبال برندینگ هستید به خوبی می دانید تا چه اندازه انتخاب یک لوگوی حرفه ای می تواند موفقیت شما را دو چندان کند. زمانی که شما خلاقیت و حساسیت کافی در انتخاب یک لوگوی اختصاصی دارید، این امر توسط مخاطب احساس می شود. هر کسب و کاری به تعداد بسیار زیاد، رقبا در بازار دارد. تنها راهکار مطلوب برای موفقیت افزایش کیفیت و ارائه ی مطلوب محصولات است. بی توجهی به این مورد می تواند کسب و کار شما را با شکست مواجه سازد.
اگر شما نیز به دنبال رشد و پیشرفت در حوزه ی فعالیت خود هستید، پس برندینگ و طراحی لوگو اختصاصی را جدی بگیرید. لوگوی انتخاب شده قرار است برای همیشه به همراه اسم برند شما ارائه شود. به همین دلیل باید و نبایدهای زیادی را برای طراحی آن در نظر بگیرید.


تاثیر طراحی لوگو بر مخاطبین

اولین تصویری که از کسب و کار شما به ذهن مخاطب می آید، لوگو است. ممکن است افراد به دلیل مشغله ی کاری و درگیری های ذهنی اسم برند شما را با گذر زمان فراموش کنند ولی یک تصویر مطلوب تحت عنوان لوگو برای همیشه در ذهن مخاطب می ماند. زمانی که شما از یک لوگوی حرفه ای استفاده می کنید، مخاطب به راحتی می تواند آن را احساس کند. برای طراحی لوگو سبک و تکنیک های مختلفی موجود است. شما می توانید متناسب با سلیقه ی فرد خود و دریافت مشاوره ی لازم بهترین راهکار را برای طراحی یک لوگوی اختصاصی در اولویت قرار دهید.
همکاران ما به شدت به ایده و سلیقه ی شما در طراحی لوگو اهمیت می دهند زیرا شما به خوبی با کسب و کار خود آشنا هستید و به راحتی می توانید نبض مخاطبان خود را بسنجید. از سوی دیگر کارشناسان ما با تخصصی که در این زمینه دارند می توانند راهکارهای مطلوبی را برای افزایش کیفیت و کارایی یک لوگوی خاص، ارائه دهند. دریافت مشاوره ی اختصاصی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد.

 

طراحی لوگو اختصاصی

 

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی به شما اجازه  می دهد که کسب و کار خود را متمایز و خاص نشان دهید. هر چه شما به ارزش و پرستیژ کسب و کار خود بیشتر اهمیت دهید به راحتی می توانید مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کنید. لوگو اولین تصویر از برند شما است که در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. اگر به خوبی طراحی نشود،  نمی تواند در ذهن افراد باقی بماند. استفاده از یک لوگوی کاملا حرفه ای و اختصاصی برای تقویت یک برند مهم است. شرکت های معتبر جهانی را بررسی کنید، هر یک از آنها دارای یک لوگو کاملا اختصاصی هستند که در عین سادگی، پیام بسیار مطلوبی را ارائه می دهند.
اقدامات لازم برای طراحی لوگو اختصاصی را به ما بسپارید تا بتواند از کیفیت نهایی راضی باشید. ما تجربه و تخصص کامل در این زمینه را داریم و می توانیم راهکارهای مطلوبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر به دنبال پیشرفت هستید حتما برندینگ و طراحی یک لوگو را جدی بگیرید. در این صورت است که می توانید با گام های استوار به سوی موفقیت بروید. لوگوی انتخاب شده باید جلوه ای از کسب و کار شما باشد ولی هیچ لزومی ندارد که دقیقا  بیانگر کالایی باشد که می فروشید. به عنوان مثال لوگوی برند اپل هیچ اطلاعاتی در مورد محصول این کمپانی ارائه نمی دهد بلکه فقط در برگیرنده ی اسم برند است.

مزیت های طراحی لوگو اختصاصی

حال که طراحی لوگو اختصاصی را بررسی کردیم ممکن است بپرسید لوگوی اختصاصی چه مزیتی دارد؟ چرا باید طراحی یک لوگو اختصاصی را جدی بگیریم؟ مهمترین مزیت لوگو اختصاصی شامل موارد زیر است:
•    متمایز ساختن برند شما با کمپانی های دیگر 
•    ایجاد اعتماد بیشتر در بین مخاطبان
•    ایجاد تعامل و ارتباط خوب
•    افزایش اعتبار برند شما
•    نمایش تصویری برند یک شرکت
•    معنا بخشیدن به برند شما
یک طراح مشهور لوگو،  به اسم مایکل بیروت می گوید : به عنوان یک ظرف خالی به لوگو نگاه کنید و سپس به منظور معنا بخشیدن به آن طرح های مختلف را در نظر بگیرید. داشتن خلاقیت کافی برای طراحی لوگو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک لوگو اختصاصی باید بتواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. از سوی دیگر حتما باید لوگویی را انتخاب کنیم که قابلیت اجرا در محیط های مختلف را داشته باشد. یک لوگوی اختصاصی و حرفه ای به هیچ وجه تاریخ انقضا ندارد به همین دلیل با گذر زمان به جذابیت آن اضافه می شود.

 

سفارش طراحی لوگو اختصاصی

 

سفارش طراحی لوگو

به منظور سفارش طراحی لوگو در تهران می توانید همین اکنون با ما از طریق راههای ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بوده و از مشاوره ی رایگان ارائه شده توسط کارشناسان ما بهره مند شوید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید برای کسب و کار خود یک لوگوی حرفه ای انتخاب کنید. شرکت های مختلفی در زمینه ی طراحی انواع مختلف از لوگوهای حرفه ای فعالیت دارند و در این راستا سودجویان بسیاری نیز هستند که به دنبال فریب افراد هستند. توجه کنید هرگاه هزینه ی بسیار کمتری برای طراحی لوگو از شما درخواست می شود در این صورت به کیفیت نهایی مشکوک باشید. هیچ ارزانی، بی دلیل نیست و بی دلیل نخواهد بود. 
یک فرد با تجربه و خلاق در حوزه ی طراحی لوگو اختصاصی هرگز هزینه ی بسیار کمتری برای ارائه ی یک لوگوی شیک درخواست نمی کند. به همین دلیل لازم است شرکت های معتبر و شناخته شده را برای طراحی انواع مختلف از لوگوهای حرفه ای انتخاب کنیم. به محض تماس شما، همکاران ما اطلاعات اولیه در مورد کسب و کارتان دریافت کرده و با به کارگیری تکنیک های خاص، اقدامات طراحی لوگو در اولویت قرار می گیرد. از مهمترین مزیت انتخاب آژانس برندینگ برکه برای طراحی یک لوگوی حرفه ای می توان موارد زیر را نام برد :
•    بهره مندی از افراد و  تیم حرفه ای
•    به کارگیری تکنیک های مدرن و به روز
•    مشاوره ی رایگان
•    هزینه ی درخواستی مناسب
•    خدمات سریع و فوری
•    پشتیبانی آنلاین
•    کیفیت عالی
با ما میتوانید بهترین لوگو را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. قرار است یک بار هزینه ی مشخصی برای این امر بپردازید به همین دلیل حتما به دنبال کیفیت مطلوب باشید. کسب و کار شما، قرار است با این لوگو در ذهن مخاطب بماند. به همین دلیل سعی کنید پارامترهای گوناگون برای انتخاب یک لوگو حرفه ای را جدی بگیرید. افرادی که در این حوزه  فعالیت دارند دانش و تخصص لازم برای طراحی یک لوگو اختصاصی را دارند به همین دلیل دریافت مشاوره از آنها می تواند به نفع شما باشد.

خدمات آژانس برندینگ برکه در طراحی لوگو

آژانس برندینگ برکه با ارائه ی بهترین و کاملترین خدمات طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی در خدمت شما عزیزان است. می توانید همین اکنون با ما در تماس باشید و راهنمایی کامل دریافت کنید. کارشناسان ما از تکنیک های مختلفی برای طراحی استفاده می کنند. که شامل موارد زیر است :
•    تکنیک چه میشود ...اگر؟
•    تکنیک چرا؟
•    تکنیک توهم خلاق
•    تکنیک سینکتیکس 
•    تکنیک DOIT 
یک لوگوی اختصاصی قرار است نمادی از کسب و کار شما باشد. پیام اصلی برند شما چیست؟ باید به طور دقیق در لوگوی طراحی شده، پیام یک کمپانی ارائه شود. یک لوگوی قدرتمند به هیچ وجه یک لوگوی عجیب و پیچیده نیست و سادگی و به کارگیری رنگ های مناسب را در طراحی نشان واره فراموش نکنید. اگر شما فردی را نشناسید او را با استفاده از ظاهرش توصیف و بیان می کنید به عنوان مثال می گوییم دختری که کیف زرد رنگ دارد. کاربرد لوگو نیز به همین شکل است. قرار است کسب و کار شما با یک تصویر مشخص در ذهن مخاطب بماند و توصیف شود. با این توصیف امیدواریم به خوبی به کاربرد و کارایی لوگو پی ببرید.
همکاران ما در ابتدا با دریافت اطلاعات کامل در مورد کسب و کار شما و در اولویت قرار  دادن سلیقه ی فردی صاحب کسب و کارها می توانند ایده های خلاقانه ای را در اختیار شما قرار دهند. شما می توانید متناسب با سلیقه ی فردی تغییرات دلخواه را در طراحی لوگو در نظر بگیرید. ما اصول کار را به خوبی می دانیم به همین دلیل حتما در طراحی یک لوگوی اختصاصی به ما اعتماد کنید. ما در تلاش هستیم شما را در موفقیت کسب و کارتان یاری کنیم. رضایت شما، هدف اصلی ما است. به همین دلیل بررسی های لازم در هر مرحله با جدیت کامل دنبال می شود.
 

سوالات متداول

 • قیمت طراحی لوگو حرفه ای چقدر است؟

  از آنجایی که فاکتورهای مختلفی در هزینه  و قیمت طراحی لوگو تاثیر گذار است، نمی توان یک نرخ مشخصی را در نظر گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزنیه ی درخواستی با ما تماس بگیرید.

 • طراحی لوگو تصویری سفارش بدهیم یا لوگو اسم؟

  لوگوی تصویری و لوگوی اسم هر کدام اهمیت و کارایی خود را دارند. متناسب با نوع کسب و کار خود می توانید از مزیت آنها بهره مند باشید. 

 • برای حفظ حق مالکیت لوگو چه کاری باید انجام دهیم ؟

  برای حفظ حق مالکیت لوگو مراحل قانونی خاصی وجود دارد که در طی آن می توانید اقدامات ثبت لوگو و برند را تکمیل کنید. همکاران ما راهنمایی لازم در این مورد را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد.

 • چگونه بفهمیم لوگو طراحی شده حرفه ای و منحصر به فرد است؟

  روش های مختلفی موجود است که با استفاده از آنها می توان به یونیک بودن یک لوگوی طراحی شده پی برد. یکی از راهکارهای بررسی تکراری بودن یک لوگو، جستجوی برندهای مشابه از طریق اینترنت است.

 • طراحی لوگو فارسی بهتر است یا انگلیسی؟

  طراحی لوگو به زبان فارسی و انگلیسی هر کدام  جایگاه و اهمیت خود را دارند. باید فعالیت و کسب و کار شما به طور کامل  مشخص شود تا بر اساس آن بتوانیم ایده ی مطلوبی را ارائه دهیم.
   

 • طراحی لوگو شرکت خود را به کجا بسپاریم؟

  با اطمینان خاطر می توانید اقدامات طراحی لوگو را به آژانس برندینگ برکه بسپارید و از کیفیت نهایی راضی باشید، ما تضمین کیفیت را برای طراحی یک لوگوی حرفه ای در اختیار شما قرار خواهیم داد.