طراحی هویت بصری برند

طراحی هویت بصری برند

هویت بصری برند یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین اجزا در فرایند ساخت برند است، هویت بصری معرف برند شماست و کمک بسیاری به شکل گیری شخصیت برند شما می کند. طراحی هویت بصری بر اساس موارد بصری که در یک سازمان یا شرکت کاربرد دارد به همراه مجموعه ای از قواعد که در یک دفترچه راهنما به نام برند بوک قرار می گیرد انجام می شود. این قواعد بیانگر و مشخص کننده باید ها و نباید ها از چگونگی معرفی برند در هر رسانه یا کاربری‌های دیگر از این دست است. این قواعد تضمین‌کننده‌ی پایدار ماندن هویت شرکت است که در عوض، برند را به عنوان کلیتی واحد، قابل بازشناسی می‌کند.

جزئیات

برندبوک (کتابچه برند)

برند بوک (Brand Book) یا کتابچه برند سندی است مکتوب و مدون که به معرفی کامل برند می پردازد. هویت برند، عناصر و ارزشهای برند، اصول و استانداردهای برند و همه اطلاعاتی که مربوط به برند است در برندبوک جمع آوری و مکتوب می گردد تا به عنوان راهنمایی جامع، کامل و عملی در شناساندن برند و تولید محتوای تبلیغاتی برای برند مورد استفاده قرار گیرد.

جزئیات
برندبوک (کتابچه برند)
طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای

تحلیل برند و انتخاب یک نقشه تمایز، وقتی با قوانین اثر گذار روانشناسی ( مانند اصول گشتالت) و زیباشناسی تلفیق می گردد می تواند یک لوگوی بی نظیر به وجود آورند که سال ها در ذهن مخاطبان هدف بماند و بفروشد. در گروه خلاق ما تبعیت از این قوانین و ایده پردازی بر مبنای این اصول امری روتین و پیشفرض تلقی می گردد. لوگو شما تنها سرمایه به جا مانده در ذهن مخاطبان از برند شما است. طراحی لوگو بر مبنای اصول برندسازی، برند را معتبر تر نشان می دهد و باعث افزایش اعتماد مخاطبان هدف می شود.

جزئیات

ریبرندینگ یا بازسازی برند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

جزئیات
باز طراحی برند یا ریبرندینگ